7 Ocak 2014 Salı

Düğün | Kaley Cuoco & Ryan Sweeting - Vera Wang


 Yılın ilk ünlü düğünü Kaley ile geldi. Yılbaşı gecesi yaptıkları düğün ile yeni yıla evli girmek istemişler. Düğünün teması "Ateş ve Buz" olarak adlandırılmış. Ne kadar yaratıcı, ilk defa duydum böyle tema :))) Sadece 6 aydan beri birlikte olduğu tenis oyuncusu Ryan ile evlenmesini pek bir acele buldum. The Big Bang Theory dizisini izleyenler Kaley'i yakından tanıyacaklardır :)


 Herkes pembe panjurlu evin hayalini kurarken, bizim Hollywood "yahu son model malikanelerimiz var pembeyi de gelinliklerimizde kullanalım" diye bir akım başlatmış oldular böylelikle. Kaley'in gelinliği Vera Wang tasarımı. 2014 gelinlik koleksiyonundan bu modeli tercih etmiş. Modelini pek beğendiğimi söyleyemem açıkçası :) Aaaa hayatımın gelinliği, aynen bunu dikmelisin terzi Nurten abla diyemedim... Gelin istediğini giyip mutlu olduktan sonrası da bizi pek ilgilendirmez açıkçası. Sonuçta o gün herkes "en güzel ben olacaaaaaam" çabasıyla hazırlanmıyor mu?


İlk olarak pembe gelinliği Gwen Stefani ile gördük. Gradyan pembe/beyaz gelinliği John Galliano imzası taşıyordu. Sonrasında peri kızı edası ile pek romantik toz pembe gelinliği Reese Witherspoon'da, Monique Lhuillier imzası ile gördük. Devamında geçtiğimiz yıl iki pembeli gelinimiz daha oldu. Jessica Biel Giambattista Valli Couture pembe bir elbise, Anne Hathaway ise Valentino tasarımı yine gradyan gelinlik seçti. Biz Türk örf adetlerine göre pembeyi giyeceksek arkadaşım, nişanımızda giyeriz evelallah! Bu hızla yayılmaya başlayan trendi bizde de görür müyüz bilemiyorum :) Ben hala klasik beyazdan yanayım. Gerçi olur mu? Bizde de olabilir :) Ne dersiniz? Pembeci olabilir misiniz?

Hiç yorum yok :