20 Şubat 2014 Perşembe

İçerik Değişimi

Herkese merhabalar. Uzun zamandır yine yazamıyorum. Hayatımda devrim gibi yaşadığım bazı olaylar ile bakış açım çok çok değişti artık çoğu sevdiğim şeye karşı. Belki artık yaşımın ilerlemesi ile değişmemden kaynaklanıyordur, belki hayatımda önemsediğim çoğu şeyi kaybetmemden. Modaya eskisi gibi ilgim kalmadı desem yeridir. 

Modayı hala takip ediyorum ama eskiden olduğu gibi beni heyecanlandırarak, paylaşım yapmamı gerektirecek hissi yakalayamıyorum. Ben asla topuklular ile rahat eden bir kız olmadım. Güzellik için her şeye katlanılır moduna ayak uyduramadım, büyük geldi :) Daha önce de söylemiştim bu bloga başlarken ne yazacağımı hiç bilemedim. Bu yüzden adı Curcunam olmuştu. Şimdi hayatımın curcunasını size yansıtmak istiyorum. Çok beğendiğim bir elbiseyi, bir filmi yada bir kitabı sizinle paylaşarak, bunun üzerinden sizinle tartışarak, fikir alışverişinde bulunarak devam etmek istiyorum. 

Bu blogda 2 yıldan fazla süre boyunca ölümüne uğraştım saatlerce, günlerce ve bir baktım ki arşivimde izlenmesi gereken filmler birikmiş, kitaplar yığılmış, en sevdiğim pc oyunu köşeye atılmış, kendimi eve, odama kapatmışım deli gibi blog yazmaya çalışıyorum. Ne diye bu kadar kendimi hırpaladığımı bilemedim açıkçası :) 

Kendi işimde mart ayı ile bir yılı doldurmuş olacağım. Haftanın 7 günü günde en az 12 saat çalışıyorum. Yorgunluktan ve kendime vakit ayıramamaktan çok keyifsizim. Buradan kalan zamanlarda bolca dizi, film, kitap ile harcamaya başladım ve gözlerimi de bozdum :) Artık uzağı görmekte zorlandığımı fark ettim :) Bundan sonra sizlere sevdiğim siteleri, filmleri, kitapları, kısacası her şeyi paylaşarak devam edeceğim. Çünkü hayat maalesef modadan ibaret değil, beni ben yapan sadece moda değil.

Herkese kocaman sevgiler...
Yorum Gönder