6 Şubat 2014 Perşembe

People's Choice Awards 2014


 Ödüllere yetişemedim ama en azından yazmamış olmayayım dedim :) Elimden geldiğince yetişmeye çalışıyorum. Size bu ödül törenine ait tam 40 kişi toparladım :) Hızlıca sırasıyla başlıyorum!

-Anna Faris Naeem Khan 2014 koleksiyonuna ait pantolon bluz takımıyla katılmış. Defile görünümünü belki görmüşsünüzdür. Ben Anna üzerinde çok daha sevdim. Hoş görünüyor.

-Greer Grammer Mikael D. elbisesi 2014 Resort koleksiyonuna ait. Bana çok alaturka geliyor bu tarz elbiseler. Görünürde evet hoş olabilir ama sıradanlıktan öteye geçememiş.

-Ashley Rickards aslında çok güzel bir kız ama bunu maalesef kırmızı halıda mahvediyor. Awkward dizisi güzelinin üzerinde Michael Cinco elbise var. Ayakkabı seçimiyle birlikte vasat bir görüntüsü olmuş. Ayrıca saçından hiç hoşlanmadım. Sanki yağlanmışta tel tel ayrılmış gibi bir görünümü var :)

-Ming Na Wen pudra rengi ne olduğunu bilmediğim bir elbise ile gecede boy göstermiş. Ben makyajını çok beğendim. Onun dışında hiç beğenmedim desem yeridir :)

-Roma Downey üzerinde olan elbise çok hoş. Sade bir şıklık gösteriyor. Gerçi bizim içimizi hoplatmadı ama olsun :)


-Beth Behrs gecenin sunucularındandı.  Kırmızı halıda tercih ettiği Giulietta elbisesini çok sevdim. Üzerinde akıp gitmiş gibi görünüyor. Gecede en beğendiklerimin arasına girdi.

-Emily Deschanel üzerindeki elbise, ben bir yerin şifre koduymuş gibi ismi BCBGMAXAZRIA elbiseyim diye bağırıyor! Gecenin siyah beyaz trendine uymuş. Minik bir siyah portföy görmek isterdim elinde. Edie Parker portföyü biraz sırıtmış beyazı ile. 

-Keltie Knight Sherri Hill iki parçalık gece kıyafeti ile katılmış. Puantiye ile pek aram yok ancak dantel mini bluzu ile görünümünü de pek sevmedim zaten.

-Sara Bareilles Jill Stuart elbisesi ile geceye katılmış. Bu elbiseyi görünce aklıma Valentino geliyor Jill kusura bakmasın :) Elbise güzel ancak saç, aksesuar gibi tamamlayıcı öğelerini sevmedim.

-Sarah Michelle Gellar nasıl oyuncu olmuş hala anlamadığım kişilerden :) Sachin + Babi elbisesi vasat. En kötüsü ise benim için makyajı.


 -Bojana Jankovic üzerinde olan elbiseden emin değilim. Alice + Olivia olabilir diye düşünüyorum. Yanılıyor da olabilirim :) Saçlar toplansa, portföy gözümüze sokulmasa çok daha şık olabilirmiş.

-Heidi Klum ısrarla bize göğüs dekoltesini kabul ettirmeye çalışıyor ama güzel yemezler! Midene kadar inmiş göğüslerini artık görmek istemiyorum. Armani elbiseni de sevmedim, seni de bu akşam sevmedim. 

-Kat Dennings David Meister elbisesi ile benim için harika görünüyor. Özellikle ben saçlarını çok sevdim bu gece için! Gecenin diğer sunucusuna da bu yakışırdı :)

-Nina Dobrev benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Jenny Packham elbisesini hiç sevmedim. Kızın ne güzelliği varsa almış götürmüş, tüm dikkatleri paletten hallice olan ayaklarına vermişler. Saçı toplamışlar yarım kepçüklerini bırakmışlar. Niye bu kadar güzel bir kızı çirkinleştirdiniz ki?

-Shaun Robinson siyah elbisesi ile pekte şık görünmüyor. Saçlarını toplaması gerekirdi. Fotoğraftan önce şu sallanan altın küpelerini halının bir kenarına bırakması gerektiğinin anonsu geçmeliydi.
Yorum Gönder